Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

G-Resource Electronics Co.,Ltd

G-Resource Electronics Co.,Ltd

1 2 3 4
G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Thinkchip, NXP, ST, TOSHIBA, MIC, TI, VISHAY, AVX, YAGEO, MURATA, TDK
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1MIL-2MIL
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%
Firma G-Resource Electronics Co., Ltd została założona w 2009 roku.

Zawsze przestrzegamy usług biznesowych „zorientowanych na moralność, obopólnych korzyści i wygranych”, koncentrując się na sprzęcie elektronicznym / elektrycznym, sprzęcie bezpieczeństwa, sprzęcie komunikacyjnym, sprzęcie transportowym, elektronice samochodowej, komputerach i urządzeniach peryferyjnych, elektronice użytkowej i ochronie modułów zasilających wymagania Zapewniamy partnerom zintegrowane urządzenia do ochrony obwodów i rozwiązania do ochrony obwodów, aby pomóc inżynierom zwiększyć ochronę produktu, poprawić jakość produktu i wizerunek firmy na rynku.
Nasze główne produkty obejmują pełną gamę półprzewodników: Prostownik (mostek diodowy) 、 Tłumik napięcia przejściowego (TVS) 、 Urządzenia ochrony elektrostatycznej (ESD) 、 Diody regulatora napięcia (Dioda Zenera) 、 (Dioda Schottky'ego) 、 Tlenek metalu - półprzewodnik Tranzystor polowy (Mosfet) 、 Tranzystor (Tranzystor PNP NPN) 、 Regulatory napięcia i komponenty pasywne (MLCC 、 kondensator tantalowy) itp.) Od projektu obwodu do testowania produktu, zapewniamy Ci pole ochronne obwodu w jednym miejscu. Zdobywaliśmy szerokie uznanie ze strony klientów i branży dzięki doskonałej obsłudze.
Od czasu G-Resource Ele. ustaliliśmy, zainwestowaliśmy wiele środków w badania i rozwój oraz proces produkcji, angażujemy się w wysokiej jakości rozwiązania w zakresie zabezpieczeń obwodów i zapewniamy wsparcie techniczne dla wydajnych produktów, testując globalnych klientów w zakresie opracowywania nowych produktów. W celu zapewnienia wygodniejszych usług technologicznych i logistycznych system sprzedaży był szeroko sprzedawany w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

 

G-Resource Ele. zawsze stawiają technologię jako pierwszą siłę napędową rozwoju przedsiębiorstwa, ciągłe dążenie do głębokości badań, ciągłe zwiększanie możliwości niezależnych innowacji, połączenie dużej liczby badań naukowych, produkcji, zarządzania, elity marketingowej, w specjalnym kolorze zmiana z małej na dużą, ze słabej na silną drogę innowacji.
G-Resource Ele. ludzie mocno wierzą, że stosują się do rozszerzenia koncepcji kultury korporacyjnej zorientowanej na ludzi, z podstawowymi innowacjami technologicznymi, dobrą bazą przemysłową i wiodącą pozycją na rynku, stając się wiodącymi przedsiębiorstwami półprzewodnikowymi na światowym poziomie.
Patrząc w przyszłość, G-Resource Ele. Będzie bazować na Chinach i Patrząc na świat, aby stworzyć znaną międzynarodową markę i być liderem doskonałego półprzewodnika w Chinach.

Szczegóły kontaktu
G-Resource Electronics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny

Tel: 86-15818536604

Faks: 86-755-83255354

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas